אנחנו הדיג'מורת!

אנחנו הדיג'מורת!

הפתרון המנצח שלנו

מי אנחנו ולמי אנחנו מתאימים?

הדיג'מורת הינו קונספט יחודי, הנותן פתרון מושלם לחתונה הדתית הרוצה לשלב DJ באירוע, אך לא לוותר על נגינה חיה בכסא כלה, בחופה ובסבב הריקודים של המוסיקה היהודית-חסידית.

למה בעצם?

אתם יודעים שכסא כלה וחופה בלי נגינה חיה, זה לא זה. ואתם גם יודעים שבשביל החלק של המוסיקה היהודית-חסידית באירוע הייתם בעצם רוצים משהו שהוא יותר קרוב ללהקה מאשר די ג'יי, כי אין מה לעשות, בסוג המוסיקה הזה אין כמו נגינה והגשה חיה של השיר ואת זה אף די ג'יי לא יוכל לעשות.

אז איך זה עובד?

ההרכב הוא שלישיה הבנויה מדיג'יי, נגן כלי נשיפה וזמר המלווה את עצמו בגיטרה ובמפוחית. הנגנים מלווים את האירוע בנגינה חיה בכל שלבי החופה וכסא הכלה, הדיג'יי בונה אתכם את סבב הריקודים השני על פי טעמכם והכיוון אליו תרצו לקחת, והיתרון הגדול שלנו הוא בסבב ריקודים יהודי חסידי שבו שילבנו קצב של דיג'יי עם נשמה של להקה.

במשך חודשים רבים ועם ניסיון של 20 שנה בבניית הרקדה יהודית, עבדנו באולפן והקלטנו עבור הפרויקט פלייליסט מדהים שיודע להקפיץ את רחבת הריקודים לשמיים. על הבמה יהיה נגן כלי נשיפה וזמר בשירה ונגינה חיה, ואת כל שאר הכלים הקלטנו מראש ואותם אולי לא תראו בעיניים אבל תשמעו נהדר מתנגנים מהדיג'יי.

ואם בא לנו להוסיף נגן?

בכיף! ניתן בקלות להוסיף עוד נגנים להרכב, כגון כלי הקשה, כינור וכו' (בתוספת תשלום)

מה עם הגברה?

חלק מהאולמות וגני האירועים מספקים הגברה שנוכל להתחבר אליה, אך במידה ותזדקקו שנביא הגברה משלנו, יש באפשרותנו לעשות זאת (בתוספת תשלום)

מה ההבדל בינכם לבין דיג'יים אחרים שמשלבים נגנים?

שבעוד שאר הדיג'אים משתמשים בשירה מוקלטת, אצלנו יש שירה חיה בחופה ובמהלך סבב הריקודים היהודי-חסידי. המשמעות היא שאצלנו בחלקים אלה , הדיג'יי הוא זה שמלווה את ההרכב, ולא הנגנים הם אלה המלווים את הדיג'יי על כל המשתמע מכך לאנרגיות של ההופעה החיה, של קריאת הקהל ושל הנסיון הרב שאנו מביאים איתנו לאירוע שלכם

חברי ההרכב שלנו

נעם יעקבסון

שירה, גיטרה אקוסטית, חשמלית, דג'מבה, מפוחית

DJ אבי שלום

דיג'יי עם 20 שנות ניסיון שיקפיץ לכם את האירוע לשמיים

אביתר לוי

סקסופון אלט, סקסופון סופרן, חליל צד, חלילית, קלרינט. נגן בלהקת עניין אחר ובמארש דונדורמה

רוצים אירוע עם הדיג'מורת? לפרטים נוספים התקשרו עכשיו 050-570-6954 או צרו קשר באמצעות הטופס:​

רוצים אירוע עם הדיג'מורת?
לפרטים נוספים התקשרו עכשיו 050-570-6954
או צרו קשר באמצעות הטופס: