כמה נגנים אתם ועל איזה כלים אתם מנגנים?

ההרכב מונה חמישה נגנים בהרכב קבוע. בנוסף לכך מגיע איתנו צוות סאונד הכולל בתוכו איש הגברה ועוזר במה (בקליינר). ההרכב הוא קבוע ואינו משתנה מאירוע לאירוע.
חמשת הנגגנים מנגנים בכלים הבאים: גיטרה חשמלית, גיטרה אקוסטית, גיטרה בס, מנדולינה, דג'מבה, מפוחית, סקסופון אלט, סקסופון סופראן, חליל צד, חלילית, קלרינט, תופים, אוקטופד – כלי אלקטרוני המביא אופציה להשמעת לופים וגוון אלקטרוני יותר, כלי הקשה, שירה וקולות.
כל אחד מהלהקה שר בנוסף לסולן. מבחר הכלים הוא גדול והמצלול מגוון. כל נגן מנגן על מספר כלים ואנו מחליפים כלים על פי השיר והעיבוד. כל הכלים מגיעים לכל אירוע.

אילו סגנונות אתם מנגנים?

מעבר למוסיקה יהודית (חסידית) על גווניה השונים בעיבודים מקוריים המכבדים את המקור, אנחנו מנגנים גם רוק ישראלי (וגם ריקודי אם בא לכם), הרקדה לועזית מגוונת, מוסיקה ים תיכונית, חפלה מזרחית, חפלה מרוקאית, מוסיקה בלקנית, מוסיקה אירית ואפילו קלאסיקות ג'אז. זכרו שלכל חתונה נתאים את רפרטואר השירים הרלוונטי לה.

כמה זמן אתם מנגנים בחתונה?

אנו מנגנים ארבע וחצי שעות מהזמן אותו תגדירו לנו כתחילת נגינה. כשעה לפני מועד זה כבר נספק לכם את מערכות ההגברה לטובת קבלת פנים. במילים אחרות: חמש וחצי שעות כשהשעה הראשונה אינה מוסיקה חיה אלא מדיסק או מרשימת השמעה במחשב.
ישנה כמובן גם אפשרות לנגינה חיה בקבלת הפנים בתוספת תשלום.
מנסיוננו, ברוב רובם של החתונות ארבע וחצי שעות זה די והותר, אולם כמובן במידה ותרצו שנמשיך נעשה זאת בשמחה על פי התעריף שיסוכם אתכם מראש.

עם איזה כלים אתם מלווים לחופה?

בהולכה לחופה נלווה אתכם עם הכלים האקוסטיים שברשותנו, דהיינו: סקסופון, תופים, גיטרה אקוסטית (עם מגבר נייד), גיטרה בס (עם מגבר נייד).
בחופה עצמה ילוו אתכם חמישה נגנים על הכלים הבאים: גיטרה אקוסטית, גיטרה בס, מנדולינה, תופים, סקסופון, חליל, קלרינט ושירה כמובן.

עם איזה ציוד הגברה אתם מגיעים?

ציוד ההגברה כולל שתי מערכות – אחת לחופה ואחת לרחבת הריקודים ותאורת במה.
אנו מקפידים לעבוד עם ציוד הגברה חדיש המתאים לאירוע, לגודל האולם או גן האירועים, ובעיקר עם אנשי הגברה מהטובים בתחומם.
הערה חשובה: ישנם אולמות שמספקים מערכת רמקולים ודורשים על כך תשלום. מערכת זו כמעט ללא יוצא מן הכלל מיועדת ל-DJ ולא ללהקות, ולצערנו לא ניתן לבטל את תוספות ההגברה ללהקה

ומה עם הווליום?!

אנו באופן שיטתי ועקבי מקפידים על כך שעוצמת הווליום תהיה נעימה לאוזן. עם זאת יש לקחת בחשבון את המבנה האקוסטי של האולם ואת מיקום היושבים יחסית לרחבת הריקודים.
אנו באים לאירוע על מנת לשמח אתכם ולשרת אתכם, לפיכך, לכל אירוע ממונה על ידי הזוג איש קשר והוא אחראי על עוצמת הסאונד.
במילים אחרות: הכפתור של הווליום – בידכם.

האם אתם עובדים בשיתוף פעולה עם די ג'יי?

בהחלט, במידה ותרצו להוסיף גם אופציה כזו נוכל להציע לכם די ג'יי שיבוא כתוספת ללהקה בעלויות נוחות מאוד ויישאר אתכם ללא הגבלת זמן עד לסיום האירוע.

האם אפשר לבא לראות אתכם באירוע?

בודאי שאפשר! רק חשוב מאוד להבין שהאירוע שאליו תוזמנו עלול להיות שונה מאוד באופיו מהאירוע שלכם.
ננסה לתאם אירוע שישקף לכם כמה שיותר את הדברים שחשוב לכם לראות, אך זו לא תמיד משימה פשוטה.
אתם מוזמנים להרים טלפון ולהתייעץ.

רוצים אירוע עם עניין אחר? צרו קשר: